Шахраї продовжують надсилати фейкові листи роменським підприємцям від імені Олега Стогнія

 Поділитися

Поділитися в

Ми вже писали, що аферисти від імені Олега Стогнія просять підприємців про допомогу на ЗСУ, надсилаючи фальшиві листи від імені міського голови.

Так от, на сайті Роменської міської ради знову повідомляють, що ці шахраї продовжують свою нечисту справу. І навіть ще більше знахабніли.

«Аферисти настільки знахабніли, що не бояться навіть телефонувати підприємцям, представляючись зокрема заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава СУХОДОЛЬСЬКОГО, Василя МАРЮХИ та керуючого справами виконкому Наталії МОСКАЛЕНКО й просять їх якнайшвидше спрямувати кошти на благодійність», – йдеться у повідомленні.

Тому міський голова вчергове просить підприємців «не вестися» на такі листи і телефонні дзвінки.

«Шановні підприємці міста! Якщо ви отримали лист, в якому до вас від мого імені звертаються з проханням надати благодійну грошову або іншу допомогу, негайно звертайтесь до правоохоронних органів. Якщо дійсно потрібна допомога, я спочатку особисто зустрічаюся з керівником підприємства, і лише після попереднього узгодження всіх питань, на його ім’я надсилаємо офіційні листи від міської ради»! – повідомляє Олег Стогній.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору