Ще один дитячий садок на Сумщині цьогоріч потрапив до програми Президента України «Велике будівництво» + ФОТО

Влада, Громада, Діти 15:54, 29.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про інспектування Шосткинського дошкільного навчального закладу №11 «Казка» на своїй сторінці у мережі фейсбук повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

2Капітальний ремонт у Шосткинській «Казці» йде повним ходом, – зазначив Дмитро Живицький. – До кінця року буде реконструйовано і утеплено дах та фасади. Інші види робіт будуть виконані у 2022 році».

За словами голови Сумської облдержадміністрації роботи на об’єкті почали трохи більше місяця тому. Терміни виконання досить жорсткі, все виконується за графіком!

«Зробив декілька незначних зауважень – якість виконання робіт має бути найвищою! Ніяких компромісів», – наголосив Дмитро Живицький.

Довідково.

Проект «Капітальний ремонт Шосткинського дошкільного навчального закладу «Казка» реалізується в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в сумі 10,5 млн грн та місцевого бюджету. Згідно з проектом, здійснюється заміна вікон на енергозберігаючі, ремонт покрівлі, зовнішнє оздоблення фасадів, встановлення пандусів тощо.

Сумська обласна державна адміністрація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору