Щодо справи про притягнення до адміністративної відповідальності вчителя за булінг

Суд 10:01, 21.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

19 квітня відбулося судове засідання у  справі про притягнення  до адміністративної відповідальності вчителя математики  за ч.1 ст. 173-4 КУпАП (булінг (цькування) учасника освітнього процесу).

Від адвоката, який здійснює захист вчителя, надійшло клопотання про повернення адміністративного протоколу до Роменського відділу поліції для належного оформлення, у задоволенні якого судом було відмовлено.

Також судом було вирішено ряд клопотань учасників процесу, щодо долучення та витребування доказів, виклик свідків тощо, у зв’язку із чим у розгляді даної справи було оголошено перерву до 25 квітня 2023 року до 15:00 години.

Інформаційно: від Роменського районного відділу поліції до суду надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності вчителя математики Пустовійтівської загальноосвітньої  школи Роменського району за ч.1 ст. ст. 173-4 КУпАП (булінг (цькування) учасника освітнього процесу).

За змістом справи, вчителю ставиться у вину бездіяльність (ігнорування) учениці 10 класу, наслідком чого стало заподіяння психологічної шкоди дитині.

Справу № 585/1343/23  розглядає суддя Цвєлодуб Г.О.

За повідомленням Роменського міськрайонноо суду

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору