Школярі Роменщини отримали від громадської організації «НАШ КРАЙ – Сумщина» подарунки до Дня знань + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Вчора у школах Роменського району пролунав перший дзвоник, покликавши за парти школярів. Мабуть, найцікавіше і хвилююче себе відчували першачки, їхні батьки та вчителі початкових класів. Адже школа – це перший заклад, де дітки будуть отримувати нові знання, враження та досвід.

Аби навчання стало цікавішим, громадська організація «НАШ КРАЙ – Сумщина» підготувала першокласникам подарунки. У школах міста та району волонтери фонду роздали близько 600 ростомірів «Рости здоровим».

Таким подарункам зраділи не тільки діти, а й освітяни. Адже за нормами Нової української школи, саме такі атрибути мають бути у кожному класі. Бо це не тільки красиве оформлення класної кімнати, а й корисний додаток для розвитку дітей.

«Новоспечені» школярі зможуть самостійно, або ж разом з учителями, виміряти свій ріст у першому класі, а потім десь у четвертому – порівняти, на  скільки «повитягувалися» за цей час. Також можна весело грати з однокласниками, порівнюючи свої показники росту.

Волонтер Тетяна Ярош говорить, що таких цікавих і водночас корисних подарунків дітлахи ще не отримували.

«З великим задоволенням приймали від нас ростоміри вчителі і дякували за допомогу в оформленні класів для першачків. А дітвора із захопленням розглядала на них малюнки та шикувалася в чергу, аби вже зараз дізнатися, який у них ріст. Отакі допитливі першокласники на Роменщині», – розповіла вона.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору