Сімейний день у рятувальників МЦШР м. Ромни + ФОТО

Діти, ДСНС 14:39, 30.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Під кінець робочого тижня у Міжрегіональному центрі швидкого реагування пройшов Сімейний день надзвичайних ситуацій.
До рятувальників у гості завітали школярі Роменської ЗОШ№11, у багатьох з яких батьки працюють у підрозділах Центру. Для дітлахів були підготовлені актуальні локації, зокрема поводження з вибухонебезпечними предметами, поводження та рятування на воді, поводження з небезпечними хімічними речовинами та надання домедичної допомоги. Крім цього підростаюче покоління ознайомилося з діяльністю рятувального підрозділу, технікою та спорядженням.
Та родзинкою свята стали чотирилапі рятувальники. Кожен із дітей мав змогу особисто приміряти одяг рятувальників аби відчути себе справжнім рятівником людських життів.
Дітвора відчутно заскучала за подібним спілкуванням та заходами під час карантину. Саме тому інтерес та активність школярів були цього дня підвищеними. Рятувальники, у свою чергу, відповідали на усі питання, які цікавили підростаюче покоління та закликали не додавати роботи рятувальним підрозділам під час літніх канікул.
На завершення свята дівчатка та хлопчики взяли участь у рятувальній вікторині, яку провів психолог Центру та після проходження якої отримали спеціальні медалі, а також відповідні пам`ятки, з детальним описом правил безпеки життєдіяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору