Скільки людей вакцинувалося від COVID-19 в Роменському районі

COVID-19, Влада 15:04, 25.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Марина Сушко повідомила, що від початку кампанії вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19 першою дозою в Роменському районі щеплено 3 520 осіб, 18 586 осіб завершили щеплення (отримали дві дози). Протягом останнього тижня від гострої респіраторної хвороби COVID-19 першою дозою вакциновано 850 жителів Роменського району, 950 – другою дозою.

«Вакцини стимулюють власну імунну систему організму до захисту людини від інфекції, допомагаютьзапобігти важкому перебігу хвороби та появі ускладнень від неї. Завдяки вакцинації людство перемогло натуральну віспу, захворюваність на поліомієліт знизилася на 99%, глобальна смертність від кору – на 75%, знизився рівень захворюваності на правець, дифтерію, кашлюк, краснуху, менінгіт. Щеплення від COVID-19 допомагає запобігти тяжкому перебігу коронавірусної інфекції. Вакциновані громадяни переносять хворобу в легкій формі та без ускладнень, набуваючи більшого імунітету», – зазначив заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов.

Від 23 вересня в усіх регіонах країни запроваджено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Тож на нараді в Роменській РДА обговорено також додаткові обмеження щодо дистанції та кількості місць у громадських закладах. Наголошено, що обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) масових заходів, крім осіб які не досягли 18 років, та щонайменше 80% організаторів цих заходів та працівників громадських закладів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору