Слухачі РММАНУМ здобули 6 призових місць у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань – 2023»

Діти, Конкурс, Освіта 11:08, 24.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж 2022/2023 навчального року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «Крок до знань – 2023». Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «Крок до знань» було започатковано десять років тому, в 2013 році.

Олімпіада відбувалась у два етапи. На початковій стадії учасниками стали 569 учнів, вихованців закладів загальної середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти віком від 8 до 17 років включно (3-11 класи).

На ІІ етапі олімпіади змагались 450 фіналістів. Необхідно було зробити відеозапис захисту власного експерименту, дослідження, спостереження (науки природничо-математичного циклу, технічні науки) або інформаційного сюжету, який розповідає про історію, сьогодення суспільства, громади, школи та інше (мова, література) і після обробки відеозапису, зареєструвати його на сторінці відтворення каналу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відеохостингу Youtube.

Серед учасників ІІ етапу олімпіади було шестеро слухачів Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді.

На останній стадії проведення інтернет-олімпіади відбулось закрите оцінювання відеопроєктів фіналістів представниками журі.

Згідно з підсумковим наказом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України № 51 від 15 травня 2023 року всі слухачі РММАНУМ стали переможцями та здобули 6 призових місць:

– у секції англійської мови Ірина БОЖКО – ІІ місце (кер. Харченко А.А.);

– у секції історії  Любов СВЯТИШЕНКО – ІІ місце, Поліна ШТИРБУ – ІІ місце, Євгеній САВЧЕНКО – ІІ місце, Анастасія ДІБРОВА – ІІ місце, Ірина БОЖКО – ІІ місце (керівник Ю. ШУЛЬГА).

За повідомленням сайту Роменської міської ради 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору