Сміттєпереробного заводу в Роменській громаді не буде, планують – сортувальну лінію

 Поділитися

Поділитися в

Відповідаючи на питання журналістів щодо нового полігону для сміттєзвалища, голова Роменської міської ради Олег Стогній повідомив, що зараз тісно співпрацюють з Асоціацією міст України.

За його словами, Роменська громада виграла проектно-кошторисну документацію на сортувальну станцію побутових відходів.

Олег Стогній повідомив, що вже придивилися територію, де її можна будувати.

«Зі сторони Біловодів – не підходить, у Житньому, де був кар’єр, теж не підходить… І все-таки, я б зупинився на ділянці у Заїзді. Поблизу немає сіл, єдина перешкода – вежа нафтовиків, але їх можна перенести. У Рогинцях – ділянка «золота», але ж, щоб там побудувати, треба сотні мільйонів на дорогу», – поділився думками Олег Стогній.

Нагадаємо, що сміттєвий полігон у Пустовійтівці офіційно закритий ще з 2013 року, але роменське сміття досі возять туди.

Варто зазначити, що у березні на сесії Роменської міської ради представники ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі», представили проект будівництва заводу з переробки сміття.

Та, за словами Олега Стогнія, побоялися працювати з цим проектом. Промоніторивши їхню діяльність, з’явилися сумніви, що завод побудують, оскільки ці інвестори не побудували ще жодного заводу – все тільки на паперах.

Більше того, додає керуюча справами виконкому Роменської міської ради Наталія Москаленко, вони хотіли, щоб їхній статутний капітал був 51%, а громади – 49%. Тобто, бути власниками заводу за кошт громади.

Фото ілюстративне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору