Сьогодні на маршрут вийшов новий автобус

Влада, Транспорт 09:14, 16.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Від сьогодні,  15 вересня, на маршрут № 9 «Лучки – пл. Засульська» із заїздом у село Борозенка вийшов новий автобус. Про це повідомляють на сайті Роменської міської ради.

Новий комунальний транспорт перебуває на балансі Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради, яке призначене перевізником на цьому маршруті.

«Автобус курсує за діючим графіком і всі пасажири вже можуть отримати якісні послуги у комфортному, зручному автобусі більшої пасажиромісткості, пристосованому в тому числі для перевезень маломобільних категорій населення. Маємо надію, що позитивні зрушення в питанні транспортного обслуговування мешканців Роменської громади дозволять покращити загальний стан пасажирських перевезень. Попри виклики воєнного стану та економічної нестабільності, Виконавчий комітет міської ради намагається організувати рух громадського транспорту в штатному режимі із задоволенням потреб жителів громади», – йдеться у повідомленні.

З питань обслуговування пасажирів за маршрутом можна звертатися до заступника директора КП «ККП» РМР Бутович Олександр Петрович,  тел. 067 930 26 49.

З питань щодо пасажирських перевезень в межах Роменської міської територіальної громади мешканці можуть звертатися до управління економічного розвитку Роменської міської ради, econ@romny-vk.gov.ua та за тел. 5-32-45.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору