«Сьогодні з нами вся Європа»: у Ромнах відбувся конкурс малюнку на асфальті + ФОТО

Діти, Конкурс 11:08, 10.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 9 травня, коли вся Україна вперше святкувала День Європи, для вихованців Роменського центру позашкільної роботи з талановитою молоддю імені І. Кавалерідзе провели конкурс малюнків на асфальті «Сьогодні з нами вся Європа».

Головною метою свята стало формування у підростаючого покоління позитивної думки щодо євроінтеграції України, знайомство з європейськими цінностями та традиціями, популяризація європейської культурної спадщини.

Під час конкурсу вихованці закладу висловили свою активну життєву позицію на підтримку миру в Україні та світі. За допомогою крейди та дібраної кольорової гами вони створили неординарні дитячі шедеври. Центральна площа міста Ромни вмить стала схожа на невелику казкову країну, де запанували різнобарв’я та винахідливість дитячої фантазії. Всі учасники дійства: діти та батьки відволіклися від складних буднів, які війна внесла у наше сьогодення.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА нагородив юних художників грамотами, подарунками та побажав дітям мирного дитинства.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору