Соціальні заклади чотирьох сіл Недригайлівської громади підключили до інтернету

Влада, Громада, Село 15:10, 9.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Недригайлівська громада за кошти державної Інтернет-субвенції забезпечила широкосмуговим доступом до інтернету села Маршали, Гринівка, Червона Слобода та Мелешківка. Загалом у цих населених пунктах проживає 813 осіб, повідомляють на сторінці Недригайлівської громади.

На реалізацію проєкту з державного бюджету було виділено 875, 285 тис. грн, витрачено – 850,0 тис грн. Широкосмуговим інтернетом забезпечено 7 соціально важливих закладів (медицини, культури, освіти). Особливо цьому радіють гринівські школярі.

В інформаційну еру, в якій ми живемо, доступ до швидкісного інтернету є запорукою прозорості і підзвітності місцевого самоврядування, підвищення конкурентоспроможності громади, зростання інвестиційної привабливості, доступу до публічних послуг та навіть просто можливістю скористатися послугами інтернет-магазину чи навчатися онлайн.

До речі, через інтернет віднедавна можна взяти лікарняний, щоразу розширюється перелік послуг, які надає портал «Дія». Водночас відсутність доступу до всесвітньої мережі позбавляє людей можливості отримувати інформацію, державні, освітні та медичні послуги, працювати онлайн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору