Спортсмени Роменщини успішно виступили на чемпіонаті Сумської області зі змішаних бойових мистецтв
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно в місті Конотоп відбувся чемпіонат Сумської області зі змішаних бойових мистецтв, який зібрав близько 100 спортсменів із Сум, Лебедина, Тростянця, Охтирки, Бурині, Чернечої Слободи, Конотопа та Роменської міської територіальної громади.
Спортсмени спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор» гідно представили Роменщину та продемонстрували високі результати:
І місце — Роман КОНОВАЛЕНКО, Даніїл КІЙКО, Іван МАЛИШ, Андрій СЕНЕНКО;
ІІ місце — Олександр РИБАЛКО, Максим ІЛЛЯШЕНКО, Денис СКИБА.
До змагань спортсменів підготував тренер спортивно-оздоровчого клубу Андрій ШПОТА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: