Спортсмени Роменського спортивного клубу «LEGION» зайняли призові місця на змаганнях у Києві + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно в Києві на базі Національного університету фізкультури та спорту відбувся Кубок України з грепплінгу та панкратіону серед дорослих та Всеукраїнські змагання, присвячені пам’яті загиблим спортсменам-співвітчизникам внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Спортсмени Роменського спортивного клубу ,,LEGION,, в складі збірної команди Сумської області з грепплінгу зайняли такі місця: 2 місце – Єгор Науменко (Роменський ліцей /2), 3 місце – Нікіта Нюкало (Роменський ліцей / 2).
Тренер Лакиза Владислав.

За інформацією тренера Владислава Лакизи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: