Спортсмени Роменського спортивного клубу «LEGION» зайняли призові місця на змаганнях у Києві + ФОТО

Спорт 10:00, 28.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в Києві на базі Національного університету фізкультури та  спорту  відбувся Кубок України з грепплінгу та панкратіону серед дорослих та Всеукраїнські змагання, присвячені пам’яті загиблим спортсменам-співвітчизникам внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Спортсмени Роменського спортивного клубу ,,LEGION,, в складі збірної команди Сумської області з грепплінгу зайняли такі місця: 2 місце  – Єгор Науменко (Роменський ліцей /2), 3 місце – Нікіта Нюкало (Роменський ліцей / 2).

Тренер Лакиза Владислав.

 

За інформацією тренера Владислава Лакизи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору