Спортсмени з Сумщини, які брали участь в Олімпійських іграх-2020, розповіли про свої враження + ВІДЕО

Суспільство 17:06, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сумчани, які брали участь в Олімпіаді в Токіо, 9 серпня розповіли про свої враження від участі у змаганнях, – повідомляє Suspilne.media.

Сумщину там представляли двоє легкоатлетів – Ігор МусієнкоОлександр Погорілко та стрілок з лука – Олексій Гунбін.

Розповіли вони про це під час зустрічі з ними керівництва області та міста Суми.

“Я до цього йшов дуже довго. Для мене вони були дуже важливі. Правда, хотілося б, щоб Олімпійські ігри справжні були – такі як, наприклад, в Ріо. Тут — без глядачів, цього не вистачало. Не було тієї атмосфери. Усе життя займався, щоб туди потрапити”, — сказав учасник Олімпіади-2020 в Токіо Ігор Мусієнко.

“Ми показали результат, за яким бігли в Ерзерумі, в Туреччині коли проходили відбір. Одинадцяте місце для першої Олімпіади – це добре”, — розповів Олександр Погорілко.

Я готовий зробити не лише три роки, я готовий ще дві або три Олімпіади зробити. Бо налаштований на це. Здобув важливий досвід у Токіо — і готовий йти далі до наступних звершень”, — каже Олексій Гунбін.

Керівництво області та міста привітало спортсменів, вручило їм подяки, почесні грамоти та подарунки. Також на всіх трьох спортсменів область виписала сертифікат на 200 тисяч грн. Після сплати податків це буде — 161 тис. грн на трьох. Додатково Гунбін та Мусієнко отримали ще по 50 тис. грн від міста, з яких майже по 10 тис. кожен має сплатити податків.

Що відомо

  • Олексій Гунбін в стрільбі з лука дійшов до 1/32 фіналу, Олександр Погорілко в естафеті показав 11 час, Ігор Мусієнко у кваліфікації посів 30 місце у групі.
  • Олімпійські ігри-2020 завершилися8 серпня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору