Список категорій, які не платитимуть за оформлення паспорта громадянина України

Послуги 12:01, 14.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

З 1 січня 2023 року окремі категорії мешканців нашої громади звільнено від сплати адміністративного збору, що надходить в місцевий бюджет, за послугу з оформлення внутрішнього паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (строк оформлення 20 робочих днів).

Загальна вартість даної послуги складає 450 грн., а для визначених Рішенням Роменської міської ради Сумської області «Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості адміністративних послуг за оформлення документів, що підтверджують громадянство України» від 28.12.2022 категорій осіб становить 361,80 грн.

До переліку категорій осіб, які звільнені у 2023 році від сплати вартості адміністративної послуги з оформлення внутрішнього паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (строк оформлення 20 робочих днів) відносяться:

✅Громадяни, віднесені до категорій першої та другої постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

✅Особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісті і прирівняні до них у встановленому порядку особи.

✅ Особи з інвалідністю I та II групи, особи з інвалідністю з дитинства.

✅Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них.

✅Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.

✅Особи старше 80 років.

✅Засуджені особи, які відбувають покарання в Державній установі «Роменська виправна колонія (№ 56)» та особи, звільнені з установ виконання покарань.

✅Пацієнти КНП Сумської обласної ради «Обласна клінічна спеціалізована лікарня»

За додатковою інформацією звертайтесь у ЦНАП м.Ромни вул. Соборна,13/71, за телефонами : (05448) 5-29-15, (098) 783-48-66 або на сайт Центру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору