Стало відомо, до коли президент планує продовжити воєнний стан та мобілізацію в Україні

Війна, Влада 15:08, 13.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

12 серпня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної ради законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації.

Президент вніс до Верховної ради законопроєкт № 7665 “Про продовження строку проведення загальної мобілізації” та законопроєкт № 7664 “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”.

Згідно з документами, парламенту пропонується продовжити строк дії воєнного стану в Україні з 05 години 30 хвилин 23 серпня 2022 року строком на 90 діб. Мобілізацію також пропонується продовжити на 90 діб.

Таке рішення президент пропонує ухвалити “у зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання боєздатності Збройних Сил України та інших військових формувань”.

Народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі зазначив, що ВР має намір розглянути ці документи найближчими днями, а терміни продовження воєнного стану та загальної мобілізації можуть становити 90 днів.

“Говорять, продовження на 90 днів, але треба дочекатися офіційного документа”, — написав він.

22 травня Верховна Рада за поданням президента України Володимира Зеленського продовжила термін дії воєнного стану і проведення загальної мобілізації на 90 діб – до 23 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору