Стало відомо, хто продовжить бізнес Анатолія Кобзаренка

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 7 червня, на сторінці ТОВ «Завод Кобзаренка» з’явилася офіційна інформація про те, хто ж очолить бізнес Анатолія Кобзаренка.

«У зв’язку зі смертю Кобзаренка Анатолія Дмитровича, виконуючим обов’язки директора призначено Кобзаренка Дмитра Анатолійовича», – йдеться у повідомленні.

Що ж відомо про спадкоємця Дмитра Кобзаренка?

Народився Дмитро Кобзаренко у 1993 році – у рік створення Анатолієм Кобзаренком українсько-німецького підприємства «Флігель».

2016 року – закінчив НТУУ «КПІ», спеціальність – інженер-машинобудівник. Магістратура – університет ім. Отто фон Геріке (Німеччина). Працював на заводі батька на посаді продакшн-директор.

У 2019 році молодий латифундист увійшов в ТОП найбажаніших наречених за версією Latifundist.

«Характер – активний. Шкідливі звички – переглядати довгими вечорами «Гру престолів». Особливі прикмети – на сільгоспвиставки в різних країнах світу його можна зустріти частіше, ніж в офісі або на заводі. При цьому не проти зазирнути на хороший рейв-сейшен і зацінити свіжі хіти електронної музики. Ще одне захоплення – мотоспорт, так що не дивно, що «Завод Кобзаренко» регулярно влаштовує чемпіонати з мотокросу. Вважає, що представники робочих спеціальностей з руками в маслі виглядають набагато крутіше офісного планктону», – таку візитівку подало видання про Дмитра Кобзаренка.

Судячи з інформації на сторінці ТОВ “Завод Кобзаренка”,  Дмитро Кобзаренко рішуче налаштований не тільки на продовження батьківського бізнесу, а й на його примноження.

«Змін термінів виконання зобов’язань не відбудеться. ТОВ «Завод Кобзаренка» продовжує рух вперед з поставленим планом 1.5млрд грн.», – пишуть на сторінці ТОВ «Завод Кобзаренка».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору