Стало відомо, кого призначили новим редактором радіо «Ромен»

Влада, Громада 17:28, 23.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Від сьогодні, 23 червня, у радіо «Ромен» – новий редактор Раїса Волошко. Вчора на сесії Роменської міської ради «за» її кандидатуру одноголосно проголосували депутати.

«Я Вас вітаю. Я хочу зазначити, що на Вас у майбутньому покладають надію всі партії, я не говорю депутати, всі партії. Тому, будь ласка, працюйте відповідально. Радіо нам потрібно», – такими словами привітав нову очільницю міський голова Олег Стогній.

Нагадаємо, до 15 червня радіо «Ромен» очолювала Людмила Василенко. Останнім часом на радіо були складні часи: зламався передавач, росла заборгованість по заробітній платі. Людмила Василенко повідомляла, що Роменська міська рада штучно затягувала проведення тендерів на надання інформаційних послуг та не використовувати послуги радіо. За її словами, внаслідок цього і з’явилася заборгованість перед працівниками радіо, які продовжували інформувати жителів громади навіть не отримуючи зарплати. Інформацію брали з офіційних джерел, бо від міськради вона не надходила.

Потім редакторка просила депутатів на сесії міської ради проголосувати за її звільнення, але депутати не задовольнили її прохання. Тоді вона наголошувала:«якщо у цей час військовий, радіо є дуже важливим стратегічним об’єктом, і він недофінансовується, що можна чекати цьому самому радіо, коли прийде мирний час.  Тому я не хочу більше працювати на радіо і нести за це відповідальність перед людьми і громадою…»

Отож, 15 червня Людмила Василенко звільнилася за власним бажанням.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору