Стало відомо, як формувалася солодка гуманітарна допомога для дітей Роменщини

 Поділитися

Поділитися в

За словами голови Роменської військової адміністрації Дениса Ващенка, розподілом гуманітарної допомоги серед населення займається виключно територіальна громада.

Нагадаємо, у соцмережі жителі району активно обговорюють, чому солодкі набори до Дня захисту дітей різні у кожній громаді району. Відтак, голова Роменської військової адміністрації Денис Ващенко пояснив, що солодощі не видавалися як сформовані набори, разом з ними кожна громада отримувала ряд іншої допомоги.

«Наш гуманітарний штаб рекомендував кожній громаді продумати та провести роздачу солодощів серед дітей. Громади самостійно приймали рішення щодо формування наборів, їх комплектації та визначалися з категорією отримувачів. Одна громада може прийняти рішення і весь отриманий обсяг розділити виключно серед дітей, інша громада – може розділити і на дітей, і на осіб похилого віку, третя ж громада може додати до цих категорій – переселенців, осіб з інвалідністю і т.д.», – написав він.

Він наголосив, що у кожній громаді є визначена відповідальна особа з отримання та розподілу гумдопомоги. І видача громадам наявної гуманітарної допомоги здійснюється районним гуманітарним штабом відповідно до потреб, які подали ці особи.

«Кожна громада індивідуальна, чим більша кількість населення, тим відповідно і більше категорій, які потребують допомоги. Одна, маленька громада може лише за рахунок продуктових наборів від держави закрити всі соціальні категорії, а інша – більша громада, потребує для половини соціальних категорій додаткової гуманітарної допомоги. Прохання всіх ставитися з розумінням, і якщо Ви маєте власні пропозиції у сфері гумдопомоги, діліться ними з відповідальними особами вашої громади», – звернувся Денис Ващенко.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору