Стало відомо, яке покарання отримав колаборант з Роменщини

Війна, Суд 12:16, 24.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Мова йде про 58-річного жителя Глинська, який здійснював  колабораційну діяльність. Вона полягала в тому, що він  заперечував факт здійснення збройної агресії проти України та закликав до підтримки рішень та дій держави-агресора.

Обвинувачений, після оголошення президентом російської федерації 24 лютого 2022 року про початок військової спеціальної операції проти України, у присутності інших осіб підтримав це рішення. Більш того, чоловік неодноразово висловлювався на підтримку злочинних дій військовослужбовців російської федерації.

23 червня суд ухвали вирок, яким затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Роменської окружної прокуратури та обвинуваченим відповідно до якої:

58-річного мешканця Роменського району визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення,  передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України (Публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України)  і призначено покарання у виді позбавлення права обіймати посади в державних органах влади та органах місцевого самоврядування строком на 10 (десять) років.

Вирок  суду не набрав законної сили і може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом 30 днів з дня його проголошення.

Справу розглядала суддя Євтюшенкова В.І.

В Єдиному державному реєстрі судових рішень справа № № 585/674/22

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору