Стало відомо, які висновки зробила комісія щодо готовності освітніх закладів до нового навчального року у воєнний час

 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до розпорядження Роменського міського голови 15-18 серпня 2022 року комісійно перевірено готовність закладів освіти Роменської міської територіальної громади до нового 2022-2023 навчального року.

У складі комісії на чолі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради були представники відділу освіти, відділу з контролю за додержанням законодавства про працю, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління ДСНС, Роменського районного відділу поліції, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, управління СБУ у Сумській області, КП «Міськводоканал», «Ромникомунтепло» та «Ромнитеплосервіс», управління житлово-комунального господарства, Роменської ЦРЛ, управління Держпродспоживслужби, міської організації профспілки працівників освіти і науки та навчально-консультативного пункту цивільного захисту.

При огляді закладів освіти перевірялись стан системи опалення, якість   ремонту; виконання правил пожежної безпеки та охорони праці;  стан їдальні та харчоблоку; організація медичного забезпечення; впорядкованість прилеглої території. Та особливу увагу в умовах воєнного стану комісія зосередила на перевірці створених  умов безпечного середовища – облаштування укриттів у закладах освіти.

Колективи закладів освіти  і міська влада протягом  літа  працювали над облаштуванням  підвальних приміщень  під найпростіші укриття. Відділом освіти були придбані будівельні матеріали. На ці закупівлі було використано з міського бюджету 259,8 тис. грн. Здійснені поточні ремонти дахів. Проведено технічне обслуговування внутрішніх мереж електропостачання, водовідведення, поточний ремонт та обслуговування котелень.

За попередніми висновками членів комісії із 19 закладів дошкільної освіти рекомендовано до використання 12 укриттів, із 24 закладів загальної середньої освіти 15 шкіл мають підвальні приміщення, які відповідають вимогам щодо укриттів, із 5 закладів позашкільної освіти 4 установи мають відповідні укриття.

Заклади освіти громади, яким комісія не надала позитивних висновків щодо облаштування укриттів, будуть працювати над усуненням недоліків або укладуть договори на використання укриттів інших установ, організацій, які знаходяться поряд (у радіусі 500м).

Після підписання відповідних актів з позитивними висновками двома комісіями (з перевірки готовності укриттів та з перевірки готовності закладів освіти до нового 2022-2023 навчального року), питання роботи закладів освіти громади у 2022-2023 навчальному році буде розглянуто на міській комісії з питань ТЕБ і НС. На підставі цих висновків засновник прийме рішення щодо форми організації освітнього процесу у закладах освіти Роменської МТГ з урахуванням результатів опитування батьків.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору