#СтопХолодомор: роменські депутати від «Нашого краю» вимагають справедливих тарифів

Влада, Громада, Тарифи 10:34, 10.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Депутати Роменської міської та районної ради від партії «Наш край» ініціювали звернення до Верховної Ради та Кабміну щодо справедливих цін на газ та енергоносії.

Зокрема, депутати наголошують, що крім необґрунтовано високих тарифів, на плечі українців звалилися ще якісь абонплати та суцільний безлад у платіжках компаній, які постачають газ. Тому вимагають переглянути тарифи для населення, бюджетних установ та підприємств.

«Таке враження, що наш Уряд живе на іншому континенті і не бачить, що люди ледь зводять кінці з кінцями, економлять буквально на всьому. А тут ще приходять платіжки з космічними цифрами, які не під силу оплатити людям, які живуть на мінімалку», – коментує депутатка Роменської районної ради від партії «Наш край» Тетяна Ярош.

Партійці «Нашого краю» постійно тримають питання тарифів на контролі. Адже оплата комунальних послуг – це велика частина витрат з бюджету українців. Тим більше, деякі експерти наголошують, що в країні назріває «енергетична бідність»: споживачі не можуть вчасно і в повному обсязі оплачувати послуги ЖКГ. А це тягне за собою соціально-економічну кризу в країні.

«Через непідйомні тарифи для населення та бюджетних установ можуть зрости борги та навіть можливі відключення споживачів від теплопостачання. Тому ми вимагаємо від Уряду терміново відреагувати на проблеми поточного опалювального сезону», – коментує голова фракції партії «Наш край» у Сумській обласній раді Євген Южаков.

На звернення депутатів прийшли відповіді з риторикою про те, які покращення чекають на українців та, як тарифи можна регулювати в громадах.

«Наше звернення підтримали більшість депутатів обох рад. Але Уряд не чує людей і зрозумілої відповіді ми так і не отримали», – резюмує депутатка Роменської міської ради від партії «Наш край» Світлана Стеценко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору