Стратегію розвитку Роменської громади обговорили з громадськістю

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 8 грудня, у Роменській міській раді ради відбулись консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту Стратегії розвитку Роменської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації.

Про це повідомляють на сайті Роменської міської ради.

«Процес громадського обговорення Стратегії передбачає запровадження постійного діалогу з громадою та дасть можливість врахувати їхні зауваження і побажання.  З 19 листопада 2021 року цей процес розпочато, про що було повідомлено на офіційному сайті міської ради, також повідомлення про оприлюднення було опубліковано в друкованих засобах масової інформації («Вісті Роменщини» та «Тандем»)», – йдеться у повідомленні.

У засіданні взяли участь члени робочої групи з питань розроблення Стратегії, представники громадськості та депутати міської ради. Експерт з місцевого розвитку Максим Сігнатулін презентував резюме стратегічного документу.

Процес громадського обговорення триває до 18 грудня 2021 року (включно), пропозиції приймаються управлінням економічного розвитку Роменської міської ради електронною поштою econ@romny-vk.gov.ua  або romenecon@gmail.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору