Стратегію розвитку Роменської громади розроблятимуть на основі громадської думки

Суспільство 09:17, 30.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями  в залі засідань Роменської міської ради відбулось засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Роменської міської територіальної громади на період до 2027 року (Стратегія) та Плану заходів з її реалізації. Виконавцем робіт з розробки Стратегії Максимом Сігнатуліним та експерткою з питань місцевого розвитку Оксаною Мізік було представлено результати соціологічного опитування з визначення думки представників місцевого бізнесу, громадських організацій і мешканців громади.

На думку експертів результати соціологічного опитування, в якому взяли участь 1636 мешканців громади або 3,3% дорослого населення громади, є репрезентативними і свідчать про бачення майбутнього Роменської громади як екологічно чистої території, з розвинутою інфраструктурою, комфортною для проживання, роботи та відпочинку. Пріоритетними напрямами діяльності стануть: розвиток сільського господарства, інвестицій та інноваційних можливостей, підприємницької діяльності, покращення житлово-комунальної та соціальної інфраструктури.

Також членами робочої групи було активно обговорено SWOT – аналіз переваг та недоліків, загроз та можливостей розвитку Роменської громади. У процесі обговорення експертами було враховано всі пропозиції і зауваження членів робочої групи. З метою максимального врахування думки мешканців Роменської громади вирішено таблицю SWOT – аналізу оприлюднити в інтернеті на Google Диску з можливістю внесення коментарів і пропозицій. Заступник міського голови Вячеслав Оврамець підсумував, що підготовка всебічного SWOT – аналізу із врахуванням результатів соціологічного опитування громадської думки є передумовою створення якісного Профілю громади і визначення пріоритетних напрямів Стратегії розвитку громади.

Сайт Роменської міськради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору