Стратегію розвитку Роменської громади – ухвалили

Влада, Громада 12:07, 24.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 23 грудня, ухвалили Стратегію розвитку Роменської міської територіальної громади на період до 2027 року і План заходів щодо її реалізації.

Над цим проектом працювала робоча група, до складу якої увійшли керівництво Виконавчого комітету міської ради, старости сільських територій, керівники структурних підрозділів міської ради, депутати міської ради, представники громадськості та бізнесу.

Виконавцем послуг з розробки Стратегії, кандидатом економічних наук, М. Сігнатуліним було презентовано резюме Стратегії, яке складається з результатів соціологічного опитування мешканців та SWOT – аналізу. На цій основі сформували стратегічне бачення, стратегічні та операційні цілі розвитку Роменської громади, розроблені проєктні листки (технічні завдання) Плану заходів з реалізації Стратегії.

«Роменська міська територіальна громада у майбутньому – це інвестиційно привабливий конкурентоздатний екологічно чистий регіон високотехнологічного аграрного виробництва та інноваційної промисловості, туристично привабливий, комфортний та безпечний для проживання та розвитку бізнесу», – зазначається у стратегії розвитку.

Відповідно розроблено План заходів на 2021-2023 роки, який містить 64 проєкти, майже половина з яких спрямовані на розвиток громади.

Презентація Стратегії розвитку Роменської громади

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору