Суботній звіт від Дениса Ващенка: найприємніша новина Сумщини, посівна кампанія і що світить “п’яницям” за кером

Війна, Влада, Громада 20:46, 26.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

На території Роменщини російських військ – немає, пересування районом – безпечне.
👉 Найприємніша новина по області – сьогодні Тростянець звільнили від окупантів наші ЗСУ.
👉 Дорога Конотоп – Ромни – небезпечна, оскільки пересування військ із Дубов’язівки до с. Шевченкове, Самбору продовжується. З самого ранку вони починають активний рух.
👉 Напрямок Прилуки, Лохвиця, Лубни, Полтава, Суми – рух безпечний.
👉 У всіх 8-ми громадах працюють голови громад, робота – стабільна. Відновлена поставка ліків, продуктів і палива.
👉 Посівна кампанія 2022: за два дні проїхав по громадах і поговорив аграріями. Дякую народному депутату України Максиму Гузенку, який розпочав таку ініціативу. Активна фаза посівної почнеться десь за тиждень, тому ми маємо розуміти, чим і як їм допомогти. Усі аграрії налаштовані на те, щоб посіяти і зібрати! Дуже вдячний їм за таку позицію.
👉 Гуманітарна допомога – при Роменській РДА створений гумштаб, який працює з громадами. Тому з громад потреби передають в адміністрацію і починається видача допомоги. Голови громади мають звернути увагу, кому йде ця допомога: малозабезпечені, багатодітні, люди похилого віку, люди з обмеженими фізичними можливостями.
👉 Ті, хто купує молоко від населення, мають підняти ціну. Якщо раніше було 7-8, то сьогодні закупівля упала і купують по 5 грн, а реалізація піднялася в ціні. Знову ж таки голови громад мають працювати в цьому напрямку. Якщо не вирішиться на рівні громад, будемо виносити на рівень району, далі – на рівень області.
👉 Ліки є в аптеках. І сьогодні активно працюють над тим, щоб налагодити логістику по всьому рану. На жаль, не всі ліки є в наявності. Тому не треба «виписувати у Фейсбуці, що ліків взагалі немає, так, можливо, деяких і немає…»
👉Комендантська година – з’явилося багато людей в нетверезому стані за кермом. Наголошую, що поліція активно працює: хто буде п’яний за кермом або пересуватиметься містом в комендантську годину, машину конфіскують на штафмайданчик, а водія – в камеру тримання. Тільки за вчорав в Ромнах було 4 таких випадки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору