Суд перенесли: Олег Стогній не з’явився на засідання у справі щодо побиття В’ячеслава Губаря
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 22 січня, у Конотопі мав відбутися суд у справі щодо побиття секретаря Роменської міської ради В’ячеслава Губаря. Обвинувачений – голова Роменської міської ради Олег Стогній.
Та у зв’язку з неявкою до суду обвинуваченого Олега Стогнія та його адвоката, засідання суду перенесли на 28 січня.
Ми взяли коментар у В’ячеслава Губаря з приводу чуток, що нібито він забрав заяву і справу закривають.
“Заяву я не забирав! А ці чутки розносять мої опоненти у кримінальній справі. Більше того, Роменською окружною прокуратурою проведена колосальна робота, зібрана і опрацьована вся доказова база. Вважаю, що факт скоєння злочину прокуратурою доведений і цілком підтримую обвинувачення. Сподіваюся, на справедливий вирок суду”, – прокоментував секретар Роменської міської ради.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: