Суд у справі екс-мера Сергія Салатуна знову відклали

Суд 13:22, 22.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє сайт Роменського міськрайонного суду Сумської області.

За клопотанням сторони обвинувачення та за заявою захисника обвинуваченого відкладено судове засідання на 04 травня 2021 року на 9.00 год.

Від Військової прокуратури Сумського гарнізону надійшло клопотання щодо відкладення судового засідання. Клопотання вмотивовано тим, що у військовій прокуратурі відбувається процес реформування і прибути представнику прокуратури на дане судове засідання не представляється за можливе.

Від адвоката, захисника обвинуваченого, надійшла заява про відкладення судового розгляду у зв’язку з занятістю в іншому судовому засіданні.

На наступне судове засідання  повторно будуть викликані свідки.

Інформаційно: екс-мера Ромен Сергія Салатуна звинувачують в закінченому замаху на одержання 50 000 грн. неправомірної вигоди від регіонального менеджера одного з товариств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп’ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни. Спочатку – 10 000 тисяч гривень за внесення даного питання на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради та під час одержання другої частини в розмірі 40000 гривень, його затримали правоохоронні органи.

Сторона обвинувачення кваліфікує дії Салатуна С.А. за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України, тобто замах на одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення дій, в інтересах того, хто надає помірну вигоду, з використанням наданої їй влади та службового становища.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №585/3747/17.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору