Судова справа вчительки, яку відсторонили від роботи через відсутність щеплення: директор взяла тайм-аут

COVID-19, Освіта, Суд 17:02, 26.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, що нещодавно вчитель Роменської ЗОШ №2 ім.акад. А.Ф.Йоффе  звернулася до суду з позовною заявою, в якій вона просить суд  визнати незаконним та скасувати наказ про відсторонення від роботи. Також  поновити її на роботі і  стягнути з відповідача суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу з 08 листопада цього року до дня поновлення на роботі.

Свій позов вчителька  мотивує тим, що 3 листопада листопада директорка школи повідомила її про обов’язкове профілактичне щеплення проти COVID-19 і до 8 листопада необхідно було  надати документ про вакцинацію, або документ про заборону на вакцинацію. Інакше – без цих документів її відсторонять від роботи без збереження заробітної плати.

5 листопада директор школи  вручила вчительці наказ про відсторонення з 8 листопада на час відсутності щеплення від COVID-19 без збереження заробітної плати.

Та вчителька звернулася до суду, оскільки вважає, що наказ про відсторонення є незаконним, оскільки порушує її право на працю.

А 25 листопада  у судовому засіданні відповідач, директор Роменської СЗШ №2 ім.акад. А.Ф.Йоффе, надала відзив на позовну заяву.

Відповідно до частини першої статті 178 ЦПК України у відзиві відповідач викладає заперечення проти позову.

Після одержання копій ухвали про відкриття провадження у справі і позовної заяви відповідач має право подати суду письмовий відзив на позов, в якому викласти свою позицію щодо заперечення проти позовних вимог із зазначенням доказів, що підтверджують його незгоду з позовними вимогами.

Суд відклав розгляд справи до 11.00 год. 6 грудня для надання часу позивачці для ознайомлення з відзивом та надання  відповіді на відзив.

За повідомленням Роменського міськрайонного суду в Сумській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору