Судитимуть роменця, який виправдовував збройну агресію рф та агітував співрозмовників розділяти його позицію

Суспільство 14:02, 26.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

23 вересня до суду надійшов обвинувальний акт стосовно жителя м. Ромни, 1970 р.н., який обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.436-2 КК України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників).

Починаючи  з березня 2022 року обвинувачений виправдовував та визнавав правомірною збройну агресії російської федерації проти України.  Схиляв інших людей до своєї позиції під час особистого спілкування з ним, запевнював, що після захоплення України її територію буде поділено на частини, що східна та південна частина території будуть приєднані до російської федерації.

При цьому, чоловік, достовірно знаючи, що його співрозмовники, не поділяють його антиукраїнських думок та тверджень, ініціативно, систематично, активно з використанням різних аргументів та власного авторитету, під час особистого спілкування з іншими особами, маючи на меті схиляння інших людей до своєї позиції, формував у співрозмовників антивладні та проросійські настрої.

Також, обвинувачений перебуваючи у приміщенні охоронної фірми ТОВ «Явір-2000» серед працівників, активно, з використанням різних аргументів, під час особистого спілкування з ними, маючи на меті схиляння інших людей до своєї позиції, формував у адресатів антивладні та проросійські настрої. При цьому, визнавав правомірним вторгнення збройних сил російської федерації на територію України, стверджував, що російська федерація не нападала на Україну, що проводиться спеціальна військова операція по звільненню Українців від фашистської влади.

Таким чином, своїми умисними діями, що виразились у виправдовуванні, визнанні правомірною збройної агресії російської федерації проти України, чоловік обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-2 КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді  виправних  робіт на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Відповідно до автоматизованого розподілу справ між суддями, справу № 582/2248/22 передано на розгляд судді Євтюшенковій В.І.

Роменський міськрайонний суд

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору