Сумщина кілька років – третя в Україні за рейтингами здачі ЗНО

Освіта 10:07, 19.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Про це повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр СИДОРЕНКО під час пресконференції в Департаменті освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

«За рейтингами здачі ЗНО Сумська область займає 3 місце серед областей в Україні, – сказав Олександр Сидоренко. – За загальним рейтингом, який включає випускників минулих років, Сумщина знаходиться на 5-му місці і нижче цього місця не опускалась».

Директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова запевнила, що з вчителями, які безпосередньо готують випускників і інших учасників зовнішнього незалежного оцінювання, організовується практична і методична робота, ведеться змістовна підготовка з відповідних предметів і аналізується досвід та показники ЗНО попередніх років.

«На сьогодні ми знову працюємо в карантинних умовах, практично всі заклади загальної середньої освіти мають показники вакцинації проти COVID-19 приблизно 70%. На цьому тижні ми плануємо завершити процес щеплення педагогічних працівників, вакцинувавши понад 80% колективу кожної школи. Адже нам важливо, щоб діти отримували знання в школі, а не пішли на дистанційне навчання, – сказала Вікторія Гробова. – Ми працюємо заради дітей і у нас все вийде».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору