Сумщина: мінус 11 Шахедів за 16 лютого

Армія, Війна 10:05, 16.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 16 лютого, у небі над Сумщиною наші зенітники збили 11  ворожих БпЛА типу “Шахед”.

З початку 2025 року підрозділами ППО Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил територіальної оборони ЗСУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби, добровольчих формувань області вже ліквідовано 423 російських безпілотників.

Жоден з них, завдячуючи злагодженій та ефективній роботі зенітників, не досягнув цілі, пише Сумська ОВА.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору