Сумщина: мінус 11 Шахедів за 16 лютого
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 16 лютого, у небі над Сумщиною наші зенітники збили 11 ворожих БпЛА типу “Шахед”.
З початку 2025 року підрозділами ППО Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил територіальної оборони ЗСУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби, добровольчих формувань області вже ліквідовано 423 російських безпілотників.
Жоден з них, завдячуючи злагодженій та ефективній роботі зенітників, не досягнув цілі, пише Сумська ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: