Сумщина отримала понад 5500 доз вакцини для профілактики грипу: кого щеплюють?

Безпека, Медицина 17:08, 24.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Мешканців Сумщини закликають не забувати про щеплення від сезонного захворювання на грип. Про це зазначила заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олена Бойко.

За її словами, напередодні Сумщина отримала 5570 доз вакцини для профілактики сезонного грипу. Це вакцина VAXIGRIP TETRA та інактивована вакцина GCFLU. Їх було розподілено у заклади охорони здоров’я відповідно до поданих потреб. Передбачені вони для трьох категорій: медичні працівники, військовослужбовці, загальне населення. Наразі щеплення отримали 4 271 особа, із яких 2 125 – персонал медичних закладів. Залишки становлять 1 404 доз.

Під час відеоселекторної наради присутні заслухали керівників закладів, які провели вкрай мало щеплень, або ж взагалі ще не використали жодної дози вакцини, яку замовляли.

«Ситуацію слід виправляти. Випадки невикористання, а тим більше протермінування вакцини є неприпустимими. Разом з тим закладам потрібно переглянути підходи до формування своїх потреб. Це дасть змогу раціонально її розподіляти і використовувати. Тож, хто ще не вакцинувався, або вже підходить час робити бустерне щеплення, звертайтеся до своїх лікарів. Попіклуйтеся про власне здоров’я та здоров’я ваших рідних», – наголосила Олена Бойко.

Вона також нагадала. що вакцинація проти ковіду також триває. Запас вакцини на регіональному складі становить 43 тисячі доз, в наявності у закладах охорони здоров’я – понад 18 тисяч доз. Вакцини є різні, всі безпечні, безкоштовні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору