Сумська обласна дитяча клінічна лікарня отримала медобладнання + ФОТО

Влада, Діти, Медицина 12:05, 11.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Передали сучасне обладнання відділенню інтенсивної терапії новонароджених Обласної дитячої клінічної лікарні. Зокрема, систему обігріву для немовлят, чотирнадцять спеціальних ліжечок, пульсоксиметр та електрокардіограф, повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Це стало можливим завдяки традиційній всеукраїнській акції «Серце до серця», в якій взяло участь і управління молоді та спорту Сумської ОВА.

Вона проводиться вже 16-й рік поспіль. В останні два роки, зі зрозумілих причин – в адаптивному режимі. Але попри все вдалось зібрати понад 400 тис грн.

«Активно залучаємо молодь, адже тема відповідального батьківства наразі актуальна як ніколи і починати про це говорити варто якомога раніше. Сьогодні вкотре переконались, наскільки важливе сучасне обладнання для виходжування особливих немовлят. Коли тобі посміхається дитинка, яка при народженні важила всього 650 грамів і мала мінімальні шанси на повноцінне життя – це найпотужнішій стимул для подальшої допомоги і підтримки медичних закладів», – пише він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору