Суми – місто-Герой
Поділитися в
Копіювати посилання
Указом Президента України м.Суми, серед інших фронтових і прифронтових міст України носитиме статус Місто-Герой України
“У День захисників і захисниць, на Покрову, ми відзначаємо ще міста-герої – міста героїв. Я підписав указ. Міста, завдяки яким врятовані тисячі життів наших людей. Міста, які на захисті всієї нашої держави – у повному сенсі цих слів.
Нагадаємо, що у Сумській області тепер 3 міста мають почесне звання: Суми, Тростянець і Охтирка, яка отримала це звання у березні 2022 р.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: