Суми – місто-Герой

Війна, Влада 12:44, 1.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Указом Президента України м.Суми, серед інших фронтових і прифронтових міст України носитиме статус Місто-Герой України
“У День захисників і захисниць, на Покрову, ми відзначаємо ще міста-герої – міста героїв. Я підписав указ. Міста, завдяки яким врятовані тисячі життів наших людей. Міста, які на захисті всієї нашої держави – у повному сенсі цих слів.

Нагадаємо, що у Сумській області тепер 3 міста мають почесне звання: Суми, Тростянець і Охтирка, яка отримала це звання у березні 2022 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору