Ситуація по захворюваності на COVID-19 в Роменській громаді: лікарі просять не приховувати свою хворобу

COVID-19, Громада 12:02, 8.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє сайт Роменської міської ради, на стаціонарному лікуванні від COVID-19 перебуває 20 людей. З них 1 – в тяжкому стані, вдома лікуються 16 осіб.

Щодо вакцинації ситуація така: другою дозою вакциновано 6822 жителів громади; в закладах освіти вакцинувалися 32% працівників, охорони здоров’я – 50%.

Головний лікар КНП «Роменська центральна районна лікарня» Валентина Гунькова повідомила, що вакцинувалися 83% медпрацівників, які безпосередньо контактують з хворими. Також частина медиків мають природній імунітет.

Головний лікар зазначила, що на сьогоднішній день лікарі на практиці мають змогу порівняти важкість перебігу хвороби у вакцинованих і невакцинованих працівників. На її думку, вакцинація може допомогти запобігти важкому перебігу захворювання. І навіть якщо людина захворіє на COVID-19, вжиття запобіжних заходів у вигляді вакцинації є необхідним ще й тому, що постійно з’являються нові штами вірусу COVID-19, які є більш агресивними.

Тому Валентина Гунькова закликала жителів громади не приховувати випадки захворювання. Адже це допоможе своєчасно отримати медичну допомогу та запобігти подальшому поширенню вірусу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору