Таланти – на допомогу ЗСУ: виграючи конкурси, юні музикантки Марія Бобровська та Поліна Солонінко допомагають військовим + ФОТО

Армія, Діти, Конкурс 17:00, 18.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Беручи участь у різноманітних конкурсах, вихованки Роменської ДМШ ім. Є.Адамцевича Марія Бобровська та Поліна Солонінко (викладач Бойко С.В.) успішно поєднують своє зростання як музикантів із допомогою нашим ЗСУ, адже значна частина благодійних внесків спрямована на підтримку армії та допомогу постраждалим від війни.

Дівчатка вибороли перші місця на багатьох професійних конкурсах, а саме: на ll Міжнародному фестивалі-конкурсі фортепіанних дуетів “QOSALQA” (18-23.04.2022р., Казахстан), на X Міжнародному благодійному двотуровому учнівському та студентському конкурсі музичного мистецтва “КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ” (03-05.06.2022р.,м Київ), на Всеукраїнському патріотичному багатожанровому конкурсі мистецтв “УКРАЇНСЬКА ВЕСНА” (червень, 2022р., м. Київ), на ІІ Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі “УКРАЇНА ЄДИНА” (червень, 2022р., м. Київ).

«Тож бажаємо дівчаткам підкорення нових вершин, наполегливості, працьовитості та віри в себе! А нашій Україні – якнайшвидшої перемоги!» – пишуть на сторінці Роменської мізичної школи ім. Є. Адамцевича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору