Таланти не ростуть на асфальті: картини сільського художника Володимира Ріпи – зачаровують

Громада, Мистецтво 12:04, 11.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про талановитого майстра фарб та пензля Володимира Ріпу з Коровинець пишуть на сторінці ОТГ-Інформ Сумщина.

Володимир Ріпа – художник-самоучка, який завоював собі ім’я в мистецтві без жодних інститутів та училищ.

Сьогодні він з радістю проводить екскурсію по своєму власноруч збудованому двоповерховому будинку, де в кожній кімнаті і мало не на кожній стіні оживають пейзажі у різні пори року, натюрморти, фрагменти з різних кінострічок, які автор переніс на полотно. Писати картини почав на початку 2019 року, нині в доробку автора їх нараховується 88.

«Мій вечір починається з кави і пензлика: смакуючи смачним напоєм, вимальовую пейзажі рідного краю на полотні, – розповідає Володимир Миколайович, – малювати можу по кілька годин, можу вночі прокинутись і до ранку намалювати картину (для прикладу показує картину з зображенням закоханої пари під назвою «Поцілунок»)».

До матеріалу з яким працює художник відноситься дуже прискіпливо. Полотно для майбутньої картини купує домоткане, сам його ґрунтує, натягує на підрамник. Рамочки теж власного виробництва. Фарби, кісточки та лак замовляє через інтернет у вже перевірених магазинах.

Ідеї майбутніх картин намагається черпати з природи яка нас оточує. Коли є час, то їде до лісу, до лугу, десь щось цікаве зустрічається прямісінько на дорозі.

Цього року Володимир Миколайович Ріпа заслужено став переможцем мистецької премії імені Н.М.Кизенка та встиг влитися у когорту знаних художників району. Влітку у КЗ «Коровинський центр культури і дозвілля» відбулися дві його персональні виставки, та на цьому митець не збирається зупинятись, попереду ще багато задумів та ідей.

Переглянути роботи художника можна на його сторінці у Facebook.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору