Тарас Савченко зустрівся з представниками роменського бізнесу + ФОТО

Бізнес, Влада 11:31, 29.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Підтримка бізнесу в регіоні – посилення економічної стійкості держави та її здатності протистояти агресору. На цьому наголосив перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко під час робочого візиту на Роменщину, повідомляє Роменська районна адміністрація.

Тарас Савченко спільно з головою Роменської Роменської військової адміністрації Денисом Ващенко провели робочі зустрічі з директором ПрАТ «Роменский завод «Тракторозапчастина» та керівником ТОВ «Талан».

Учасники зустрічі обговорили поточний стан роботи підприємств, подальшу перспективу збільшення обсягів виробництва та особливості роботи в умовах воєнного стану.

Також більш детально зупинилися на умовах надання фінансової державної підтримки підприємствам. Зокрема обговорили Програму «Доступні кредити «5-7-9%», яку було розширено для того, щоб будь-який бізнес України, незалежно від обсягів річного доходу, протягом дії воєнного стану та 1 місяця після його припинення міг отримати кредит під 0% на суму до 60 млн грн.

«Бізнес, який здатний стабільно працювати в умовах війни, – це справжній хребет економіки. Держава зацікавлена в підтримці бізнесу, а обласна та районна влада готова до співпраці та підтримки», – зазначив Тарас Савченко.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору