Тарифи на тепло для населення Роменської громади не зміняться

 Поділитися

Поділитися в

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Роменської міської ради, на якому переглянули тарифи на послуги, які надають теплопостачальні підприємства громади. Про це повідомляють на сайті Роменської міської ради.

Встановлено економічно обґрунтовані тарифи на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії, які надають населенню: КП «Ромникомунтепло» РМР»  – у розмірі 2444,32 грн/Гкал (з ПДВ); КП «Ромнитеплосервіс» РМР – 2225,02 грн/Гкал (з ПДВ).

Проте, згідно прийнятих рішень, населення сплачуватиме згідно тарифів, що діяли станом на 24.02.2022: КП «Ромникомунтепло» РМР»  – 2322,31 грн/Гкал (з ПДВ); КП «Ромнитеплосервіс» РМР – 2042,96 грн/Гкал (з ПДВ). Різниця між економічно обґрунтованим тарифом та фактично застосованим рахуватиметься як втрати даних підприємств, які відшкодовуються за рахунок Державного бюджету на умовах, визначених законодавством.

Прийняті рішення щодо встановлення та застосування тарифів для решти категорій споживачів. Так, тарифи на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії, які надаються для потреб бюджетних установ, застосовуватимуться у розмірах: КП «Ромникомунтепло» РМР» – 3893,89 грн/Гкал (з ПДВ); «Ромнитеплосервіс» РМР – 3581,98 грн/Гкал (з ПДВ). Тариф на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії, які надає КП «Ромникомунтепло» РМР» для потреб релігійних організацій, застосовуватиметься у розмірі 3893,89 грн/Гкал (з ПДВ). Тарифи на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії, які надаються  для потреб інших категорій споживачів, застосуватимуться у розмірах: КП «Ромникомунтепло» РМР» – 5232,64 грн/Гкал (з ПДВ); КП «Ромнитеплосервіс» РМР – 4849,67 грн/Гкал (з ПДВ).

Виконавчим комітетом розглянуто проєкти рішень про встановлення тарифів на послуги, які надає населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів КП «Міськводоканал» РМР», з централізованого водопостачання – в розмірі 28,98 грн/м куб (з ПДВ), водовідведення – 32,82 грн/м куб (з ПДВ). Проте, члени виконавчого комітету проголосували проти підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору