Територію ДП «Роменський лісгосп» перетворюють у садибу + ФОТО

Суспільство 14:14, 29.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

“Підприємство на в’їзді в Ромни і ми просто зобов’язані створити гарні враження про місто”, – говорить директор ДП «Роменський лісгосп» Валентин Жерьобкін.

Ми вже писали, що територію підприємства облюбували місцеві жителі для фотосесій та прогулянок. Сюди тисячами приходять на екскурсії учні роменських шкіл. А все тому, що тут справді є що подивитися –  дендропарк, який налічує 120 кущів та дерев та є навіть реліктові рослини. А ще локації для фото, дерев’яні скульптури і яскраво зелений газон.

І для того, щоб відвідувачі не тільки насолоджувались красою природи, а і мали можливість отримати інформацію, цікаві факти про ту чи іншу рослину, встановлено сучасні таблички з QR-кодами з посиланням на інтернет-ресурс.

«До речі, безкоштовний WiFi покриває всю територію центральної садиби лісгоспу. Тому кожен відвідувач може з використанням смартфону, направивши камеру на табличку, отримати з інтернету повну інформацію», – повідомляють на сторінці ДП «Роменський лісгосп».

Як говорить Валентин Жерьобкін, «обличчя господаря – це благоустрій його повір’я. Якщо ти не навів порядок у себе в дворі, то як ти можеш керувати та вказувати іншим, як треба господарювати».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору