Третій пішов: екс-директорка роменського реабілітаційного центру Оксана Бойко теж довела незаконність свого звільнення з посади

Влада, Громада, Суд 11:03, 29.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 28 березня, в апеляційному суді Оксана Бойко довела незаконність свого звільнення з посади директора Роменського центру реабілітації для дітей імені Наталії Осауленко.

Про це у Фейсбук повідомив адвокат, депутат Роменської РМР Дмитро Менько.

«СХОЖЕ У РОМЕНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ЗАПОЧАТКОВУЄТЬСЯ НОВА КНИГА РЕКОРДІВ! Книга рекордів міського голови щодо кількості незаконно звільнених з роботи та поновлених судами керівників комунальних підприємств і установ», – йдеться в його повідомленні.

Також він зазначає, що всі 11 пунктів розпорядження щодо виявлених порушень визнані безпідставними. Адже кількість не означає якість. Плюс стягнення втраченого заробітку, судових витрат.

Нагадаємо, що відповідно рішення суду, на посаду начальника управління соціального захисту населення РМР повернувся Ярослав Панченко.

Також відстояв свої права на посаду директора КП «Комбінат Комунальних підприємств» Ігор Щербак. А Роменську міську раду суд зобов’язав виплатити йому 300 тис. грн. Однак, у жовтні минулого року його вдруге звільнили з цієї посади.

У липні минулого року на одній із сесій голова Роменської міської ради Олег Стогній прокоментував, якою бачить свою команду. Зокрема, це стосувалося саме керівників комунальних підприємств. Тоді він сказав: «Якщо хтось знову ображений щодо певного звільнення, звертайтеся: у нас є фахові адвокати, які допомагають, яким до речі, я ще й певний відсоток буду вимагати, що надаю роботу. Але зі мною не будуть працювати лінтяї, безвідповідальні особи. І звільнень буде скільки, скільки потрібно. Я максимально використаю свої повноваження для того, щоб створити дійсно команду. Дійсно будуть працювати керівники в тих чи інших закладах, які будуть пахати відповідально на радість дітям, дорослим і батькам… Мені просто потрібна відповідальна робота – на результат. І все – більше нічого».

На той момент вже були звільнені (а хто звільнився сам) керівники таких установ: Роменський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю ім. Н. Осауленко – Оксана Бойко, КП «Міськводоканал» – Юлія Магденко, а після неї – Юрій Годухін. Далі – КП «Комбінат Комунальних підприємств» – Володимир Безручко, управління соціального захисту населення РМР – Ярослав Панченко. Також звільнилася директор радіо «Ромен» Людмила Василенко, де Роменська міська рада є співзасновником. На КП «Комбінат Комунальних підприємств» після Безручка повернувся Ігор Щербак, а потім його знову звільнили.

Щодо питання Оксани Бойко, Дмитро Менько прокоментував так: «Вона вже третя. І щось мені підказує, що не остання».

Фото – з інтернет-простору

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору