Цієї неділі відбулося прибирання берега річки Пипа в районі вул. Редькіна + ФОТО

Суспільство 13:02, 7.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Як зазначав голова Роменської ВА Денис Ващенко, до нього звернулися жителі вул. Редькіна, які проживають біля невеликої річки Пипа. Говорять, що і річка, і її берег засипані сміттям. Тому просили допомоги, аби це все прибрати.

Отож, вчора, там організували прибирання.

Разом з колективом Роменської районної державної адміністрації, депутатами Людмилою Колєснік, Сергієм Северином, Дмитром Муркою, Артуром Свередюком та небайдужими мешканцями мікрорайону вул.Редькіна очистили значний відрізок річки та прибережної території від сміття та парослі. Замінили мостовий перехід, пише Денис Ващенко.

Голова ВА подякував активістам, які приєдналися до акції, керівнику МЦШР ДСНС Сергію Васильовичу Біляєву за надану техніку, нашим залізничникам Івану Курасову за підсипочний матеріал, Олександру Мірошніченко та працівникам Роменського Агролісу, колективу ВПУ -14 та їхньому керівнику, депутату міської ради Павлу Івановичу Помарану.

«Разом ми можемо все! Кожен роменчанин повинен усвідомлювати, що чисте довкілля – запорука нашого здоров’я! Сподіваюсь на підтримку наведеного порядку з боку мешканців, адже чисто там де не смітять!» – написав Ващенко.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору