У 2022 році у Роменській громаді перейменували 75 топонімів, – Стогній

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні мер міста Ромни Олег Стогній взяв участь у засіданні робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при Сумській обласній військовій адміністрації.
«Приємно, що Роменська міська територіальна громада стала однією з перших, хто по об’єктам топоніміки, які мали підґрунтя тоталітарного режиму надав 50 нових назв», – наголошує очільник громади.
Загалом у 2022 році на території Роменської громади перейменовано 75 бульварів, вулиць та провулків. Відновлено історичні назви, присвоєно назви важливих подій, які характерні для нашої держави та імена видатних уродженців громади й України.
«Почесну грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації, яку отримав від тимчасово виконуючого обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Тараса Савченка – це свідчення значних результатів роботи Виконавчого комітету РМР й всіх активних мешканців громади. Дякую керівництву країни та області за оцінку нашої з вами наполегливої роботи у цьому напрямку! Потрібно змінювати свій життєвий простір, звільняти його від подій та діячів, пов’язаних із державою-агресором. Цінуймо свою історію та культуру, робімо реальні кроки для відновлення справедливості та захисту національних інтересів», – додає Олег Стогній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору