У День Національної гвардії України голова облради Олексій Романько вручив відзнаки нацгвардійцям + Відео

Суспільство 12:29, 27.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 26 березня, відзначався День Національної гвардії України.

На Сумщині нацгвардійців привітав голова обласної ради Олексій Романько. Він відзначив стійкість та патріотизм воїнів НГУ.

Кращим з кращих військовослужбовцям одного з підрозділів Національної гвардії Олексій Романько вручив відзнаки Сумської облради.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору