У День Перемоги ветеранам Роменської громади вручили подарунки від народного депутата Андрія Деркача + ФОТО

Влада, Громада, Дата 14:30, 9.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

З кожним роком ветеранів Другої світової війни стає все менше – відходять у вічність свідки й учасники тієї страшної війни. Та щороку у День Перемоги привітати ветеранів приходять люди, небайдужі до них. Аби поговорити, запитати, як здоров’я, чим допомогти і просто виявити шану своїм візитом. На жаль, у Роменській громаді ветеранів Другої світової війни залишилося тільки 12 чоловік.

Вони вже не мають здоров’я, щоб відвідувати урочисті заходи. Тому сьогодні голова Роменської міської громади Олег Стогній з депутатами завітав в гості до ветеранів з добрими словами та подарунками від народного депутата, лідера партії «НАШ КРАЙ» Андрія Деркача.

Олег Стогній говорить, що він з тих людей, яким до душі фільми про військових, що День Перемоги для нього теж особливе свято.

«Я змалку емоційно переймався цими подіями і на сьогодні, не дивлячись на певні зміни в державі, у нашій свідомості, все рівно залишаюся прихильником, людиною, яка поважає тих солдатів, які виборювали для нас свободу, життя. Тому прагну сьогодні допомагати ветеранам, учасникам бойових дій, вирішувати їхні проблемні питання. Тому сьогодні ми говоримо теплі і щирі слова. Бо треба берегти пам’ять про Велику Перемогу, щоб наші нащадки теж ніколи не забули ці трагічні події», – коментує він.

Ще три місяці тому Олег Стогній вітав зі 100-річчям Івана Петровича Сербіна з Плавинища. А вже сьогодні зустрілися знову. Іван Петрович впізнав гостя, який до нього завітав, і згадав попередню теплу зустріч. Радісна посмішка засяяла на його обличчі. Адже так важливо у такому поважному віці відчувати підтримку не тільки рідні, а й людей, які нині при владі, які теж переймаються його проблемами і цінують те, що він зробив для України.

А ветеран війни Віктор Андрійович Волинський зустрів гостя при повному параді – вбраний у піджак з медалями. Рідні кажуть, що ретельно готувалися до зустрічі. Адже Віктор Андрійович завжди радий, коли до нього приходять. Жартома він говорить, що ще може стояти «по стойке смирно». Тому сам зустрічав гостей та приймав подарунки.

Григорія Павловича Сіромаху застали на ранковій прогулянці у своєму саду. Олег Стогній присів до нього на лавку, аби поговорити про життя й подякувати за його внесок у наше мирне майбутнє. Ветеран щиро радів, що не забули привітати його не тільки листівкою, а й особисто заїхали. Адже, каже, цінно, коли приходять небайдужі люди в гості. Тоді й жити хочеться, бо знаєш – заради кого.

Ольга Микитівна Карпінець з Бацманів саме дивилася святковий ефір про День Перемоги, як до хати зайшли гості. Дуже раділа, що голова Роменської громади не забув і про неї. Адже її серце й досі глибоко ранене. Друга війна знову не оминула її  – онук Богдан вже вдруге пішов служити в АТО. Дуже переживає за нього. Адже зараз він у Приазов’ї, а нещодавно був на самісінькій передовій.

Заквітчаний двір зустрів гостей і у садибі Надії Іванівни Слабоспицької в Ромнах. Жінка на життя не скаржиться. Каже, що найважче вже пережила. Але рада приємним словам і подарункам.

Через родичів гостинці передали й Григорію Івановичу Міщенку з Ромен. Він саме відпочивав, тому вирішили не турбувати ветерана.

Олег Стогній говорить, що приємно цього святкового дня відвідувати таких важливих людей, приємно бачити, що вони раді й тримаються у строю. Приємно їх вітати й розуміти, що це важливо і їм, і нам, і нашим майбутнім поколінням.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору