У Конотопі жінка виправдовувала збройну агресію рф

Війна 13:48, 4.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі жінка виправдовувала збройну агресію р

Працівники Конотопського міжрайонного відділу служби безпеки України отримали інформацію, щодо проросійської позиції 47-річної мешканки села Попівка. Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за даним фактом та розпочали збір доказів.

 

Правоохоронці встановили, що жінка, всупереч чинного законодавства, продовжила користування російськими інтернет-ресурсами. Окрім того, зловмисниця поширювала в соціальних мережах контент на підтримку дій російських військових тим самим виправдовувала війну та окупацію частини території України.

 

Висновки судової лінгвістичної та комп’ютерно-технічної експертизи підтвердили винуватість фігурантки.

 

Наразі слідчі за процесуального керівництва прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно підозрюваної за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання до 5 років позбавлення волі.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору