У Конотопі жінка виправдовувала збройну агресію рф
Поділитися в
Копіювати посилання
У Конотопі жінка виправдовувала збройну агресію р
Працівники Конотопського міжрайонного відділу служби безпеки України отримали інформацію, щодо проросійської позиції 47-річної мешканки села Попівка. Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за даним фактом та розпочали збір доказів.
Правоохоронці встановили, що жінка, всупереч чинного законодавства, продовжила користування російськими інтернет-ресурсами. Окрім того, зловмисниця поширювала в соціальних мережах контент на підтримку дій російських військових тим самим виправдовувала війну та окупацію частини території України.
Висновки судової лінгвістичної та комп’ютерно-технічної експертизи підтвердили винуватість фігурантки.
Наразі слідчі за процесуального керівництва прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно підозрюваної за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання до 5 років позбавлення волі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: