У Липовій Долині провели художній пленер пам’яті Никанора Онацького + ФОТО

Громада, Мистецтво 13:41, 17.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про захід повідомляє Роман Штанько.

Організатором заходу став відділ культури та туризму Липоводолинської селищної ради.

«Творити просто неба, зловити ту саму неповторну мить та відобразити її на полотні – ось за чим юні таланти художнього відділення «Дитячої школи мистецтв» Липоводолинської селищної ради з викладачем Людмилою Купко приїхали на батьківщину великого художника, живописця, який віддавав перевагу пейзажу, пленерному рішенню натури – Никанора Харитоновича Онацького» , – пише автор.

Перед початком пленеру учасників радо зустріли та провели пізнавальну екскурсію в Московському НВК, де розташована мистецька вітальня Василя та Михайла Мельників і Никанора Онацького.

Для пленера обрана локація на батьківщині українського художника, мальовничі місця хутора Хоменкове. Даний захід – це унікальна можливість вдосконалити професійну майстерність, ознайомитися та надихнутися красою рідного краю, поринути саме в ту атмосферу, в якій жив та творив Никанор Онацький.

А результатом пленеру стане виставка художніх робіт у залі «Дитячої школи мистецтв», де кожна робота відображає внутрішній стан художника, його думки та емоції на той момент, коли пишеться картина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору