Липова Долина: розглядається можливість видачі паспортів у місцевому ЦНАПі

Громада, Послуги 23:01, 1.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Липоводолинська газета «Наш край» повідомляла, що працівники Липоводолинського сектору Управління Державної міграційної служби України в Сумській області працюватимуть, але в обмеженому режимі. Тобто, вони надаватимуть послуги із вклеювання фото в паспорт при досягненні відповідного віку та фото дітей у закордонний паспорт батьків; продовжуватимуть строк дії закордонних паспортів тощо.

А ось замовити закордонний паспорт чи паспорт громадянина України у формі ID-картки в Липовій Долині стане неможливим.

Це питання сьогодні у вечірньому звернені проговорив голова Роменської ОВА  Денис Ващенко. Він повідомив, що шукають рішення проблеми. До цього залучили народного депутата України Максима Гузенка. Однак, скорочення цієї служби – це загальнодержавна програма в цілях економії коштів.

Тому розглядається варіант закупівлі обладнання для виготовлення паспортів у ЦНАП Липової Долини.

«Не потрібно говорити про те, що хтось десь когось залишає, що Липова Долина буде не містом, а селом. Я бачу, що Липова Долина розвивається. Але так склалося, що у нас війна… Ми бачили, що до війни всі програми Президента працювали. І не треба говорити на селищного голову Штанька, на депутатів, що вони чогось не роблять…», – сказав Денис Ващенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору