У Липовій Долині відкрили Активний парк + ФОТО

Влада, Громада, Діти 15:04, 19.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями у липоводолинському  парку «Козацький» презентували нову локацію в рамках реалізації в Сумській області соціального проекту «Активні парки». Соціальний проект «Активні парки – локації здорової України», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським. Основна мета  проекту – максимально залучити до рухової активності різні вікові категорії населення, а також людей з різною фізичною підготовкою.

«Активні парки – є частиною загальнонаціональної програми «Здорова Україна, головною метою якої є зробити спорт доступним для всіх. Активні парки будуть стимулювати до заняття спортом, а дозвілля стане якісним та корисним”, – говорить нардеп Максим Гузенко.

Голова громади Володимир Штанько зазначив: «З метою організації оздоровчої рухової активності громадян нашої громади, ми з радістю долучилися до соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», який ініційований  Президентом України  Володимиром Зеленським у грудні 2020 року. Я  за здоровий спосіб життя. Впевнений, що необхідно, не зважаючи ні на що, приділяти цьому увагу. Постійно  займаюся спортом і тому хочу, щоб у  громаді за допомогою подібних сучасних форм та засобів формувалося  у людей  ціннісне ставлення до власного здоров’я».

Відтепер у парку дозвілля селища Липова Долина всім охочим доступні заняття спортом з використанням простого знаряддя: лавочки, шведської стінки, брусів, турніків, координаційної лінії, а також локації «вільний простір». Біля кожного елементу розміщено навігаційні таблички з QR-кодами, відсканувавши які за допомогою смартфону можна перейти на спеціальний сайт з відеоуроками. Індивідуальне тренування з онлайн-тренером кожен складає відповідно до  власних сил, обираючи один із трьох рівнів: новачок, середній, профі. Передбачено, що допомагати мешканцям громади організувати їхні заняття буде координатор, який  працюватиме в парку та відповідатиме за спортивну локацію.

За повідомленням сайту Липоводолинської громади

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору